Fethiye Pet Pansiyon

YASU KÖPEK OTELİ

2002 Yılında açmış olduğumuz FETHİYE PET pansiyonda yıllar içinde evcil dostlarımıza evlerindeki rahatlığı konforu verebilmek için çalıştık.

2006 yılında kendi arazimizde daha geniş bahçede hizmet vermeye devam ettik.

Bu gün Haziran 2020 itibarı ile daha geniş alanda ve yeni yapılarla büyüdük.

1.BÖLÜM:   WOOD GARDEN özellikle büyük boy köpekler için500 m2 bahçe içerisinde  12 m2 lik ahşap yuvası olan 6 adet kulübe .

2. BÖLÜM:  OLİVE GARDEN   12 m2 içinde ahşap yuvası olan 65 m2 özel bahçeli alana sahip.

3.BÖLÜM :PORTAKAL BAHÇESİ   480 m2 bahçe içerisinde Portakal ve limon ağaçları içinde 6 adet 6m2 fayans kaplı üç tarafı kapalı kulübeler.

4: BÖLÜM : CEVİZ BAHÇESİ   200 m2 bahçe içerisinde  ceviz ağaçları arasında 3 adet  10 m2 lik üç tarafı kapalı kulübeler.

 KONUKLARIMIZIN GİRİŞ  ÇIKIŞ SAATLERİ  :   09,00- 17,30 ARASINDA

PAZAR GÜNLERİ  MİSAFİR GİRİŞ- ÇIKIŞI YAPILMAMAKTADIR…

POLO KEDİ EVİ

55 m2 kapalı alan içersinde  8 m2 odalardan oluşmuş 2,40m2 yüksekliğinde 6 kedi odamız bulunmaktadır. Her odada bir kedimizi müsafir etmekteyiz.

Güvenlik amacıyla üç kapıdan geçilerek  od alara girilmektedir.her odada su kabı, yemek kabı,tuvalet kapları ,tırmalama tahtası,minderli ahşap yuvaları ve oyun topları mevcuttur.

Randevu sistemi ile çalışmaktayız .evcil dostlarımızın sağlık karnelerinin yanlarında getirilmesi şarttır.aşılarının ve paraziter tedavilerinin yapılmiş olması gerekir.

Konuklarımızın giriş  çıkış saatleri  :   09,00- 17,30 arasında

Pazar günleri  misafir giriş- çıkışı yapılmamaktadır…

Konaklama

Patili dostlarımızı ,temiz ,güvenli , ,boylarına göre ayrı alanlarda özgürce koşup oynayabilecekleri, evlerindeki rahatlığı verebilmek için bahçeler oluşturduk. Fethiye’ nin Eldirek köyünde  çam ağaçlarının yanında meyve ağaçları arasında bir bahçe kurduk.

Rezervasyon yapılmadan konaklama mümkün değildir.

Konaklama  öncesi kliniğimizde genel sağlık kontrolü ve evrakları kontrol edildikten sonra kabul edilmektedir.( iç dış parazitlerinin ,aşılarının ve kimlik kartlarının olması gereklidir.)

Konaklama kabul  sabah saat 9,00 ile 17,30 arasında yapılmaktadır.

Our Pet Village

1

WOOD GARDEN özellikle büyük boy köpekler için500 m2 bahçe içerisinde 12 m2 lik ahşap yuvası olan 6 adet kulübe.

2

OLİVE GARDEN 12 m2 içinde ahşap yuvası olan 65 m2 özel bahçeli alana sahip.

3

PORTAKAL BAHÇESİ 480 m2 bahçe içerisinde Portakal ve limon ağaçları içinde 6 adet 6m2 fayans kaplı üç tarafı kapalı kulübeler.4

CEVİZ BAHÇESİ 200 m2 bahçe içerisinde ceviz ağaçları arasında 3 adet 10 m2 lik üç tarafı kapalı kulübeler.

POLO KEDİ EVİ

55 m2 kapalı alan içersinde 8 m2 odalardan oluşmuş 2,40m2 yüksekliğinde 6 kedi odamız bulunmaktadır. Her odada bir kedimizi müsafir etmekteyiz.


Güvenlik amacıyla üç kapıdan geçilerek od alara girilmektedir.her odada su kabı, yemek kabı,tuvalet kapları ,tırmalama tahtası,minderli ahşap yuvaları ve oyun topları mevcuttur.

Randevu sistemi ile çalışmaktayız .evcil dostlarımızın sağlık karnelerinin yanlarında getirilmesi şarttır.aşılarının ve paraziter tedavilerinin yapılmiş olması gerekir.

Konuklarımızın giriş çıkış saatleri : 09,00- 17,30 arasındadır.

Salon (Genel) : Klima, TV


Pazar günleri misafir giriş- çıkışı yapılmamaktadır